Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Świetlica

Ferie już za nami

W pierwszym tygodniu ferii odbywały się „Kreatywne” zajęcia w świetlicy szkolnej. Podczas ośmiogodzinnego pobytu na zajęciach, dzieci rozwijały swoje zainteresowania i pasje angażując wszystkie zmysły.

Czytaj więcej: Ferie już za nami

Ferie zimowe organizowane przez świetlicę

W czasie ferii zimowych (16-20 styczeń 2017r.) świetlica szkolna organizuje zajęcia rekreacyjno-poznawcze w godzinach 8:00- 16:00.

Koszt biletów wstępu ponoszą rodzice. Jedzenie i picie we własnym zakresie . Szczegółowe Informacje w świetlicy szkolnej i na stronie internetowej.

Czytaj więcej: Ferie zimowe organizowane przez świetlicę

Patriotyzm w świetlicy

 

Dzień Patriotyzmu w świetlicy szkolnej rozpoczęliśmy od poznania historii dotyczącej odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie śpiewali pieśni Legionów Polskich, słuchali popularnych melodii tego okresu historycznego, uczyli się rozpoznawania symboli narodowych oraz wysłuchali kilka legend polskich czytanych przez wychowawczynie świetlicy szkolnej. Wykonali kilka prac plastycznych: godło Polski oraz kotyliony z barwami narodowymi.  

 

Agnieszka Narazińska-Buczkowska

Andrzejki 2016

W tym roku szkolnym „Andrzejki” obchodziliśmy w świetlicy 30 listopada. Odbywały się liczne zabawy, konkursy i tańce przeplatane wróżbami. Dzieci zostały zapoznane z obchodzeniem tego zwyczaju na Kaszubach i poznały najbardziej popularne wróżby naszego regionu. Wszyscy dobrze się bawili. Było dużo żartów i humoru.

 

Agnieszka Narazińska – Buczkowska

Wiązanka listopadowa

 

Nasi uczniowie zgodnie z  coroczną tradycją, wykonali w świetlicy szkolnej wiązanki 1 listopadowe. Dzieci starały się, aby były one kolorowe i pomysłowe. Największym zaangażowaniem podczas zajęć wykazała się klasa IIId. Kolorowe wiązanki ozdabiają groby tych, o których nikt w tym roku nie pamiętał.

 

Agnieszka Narazińska - Buczkowska

Joomla Template - by Joomlage.com