Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

MARIA MISAN ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL

Mamy Mistrza – MARIA MISAN ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL NA INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, RÓWNIEŻ WYSOKIE 7 MIEJSCE ZDOBYŁ KLUCZKOWSKI SZCZEPAN. NASZYM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY

Sporym powodzeniem cieszyły się w tym roku szkolnym  Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych. To cieszy zważywszy, że wielkimi krokami zbliża się " XI Bieg Gdańszczan". To już za niecałe 2 miesiące.

Najpierw jednak 31 marca odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Gdańska, aby później tj. 6 kwietnia najlepsi mogli zmierzyć się podczas biegów finałowych. Obie imprezy zorganizowane przez zespół Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej  rozegrano w Parku im "Prezydenta Ronalda Regana". Przeprowadzonych zostało 10 biegów w 3 grupach wiekowych. Osobno startowały dziewczęta i chłopcy. We wszystkich kategoriach wzięło udział ok. 700 uczestników.